Web sitemize hoşgeldiniz.

En Son Tasarım Puro Çakmakları

Sigara ya da pipo gibi klasik tütün ürünlerinden olmayan ve her zaman özel bir bakım isteyen puro aksesuarları ile de dikkat çekiyor. En yeni ve özel ürünleri almak için de bu konuda tema sahibi olan ve kurumsal hediyelik eşya sitesi olarak hizmet veren internet sitelerine giriş yapabiliyorsunuz. Hem keyifli içimi hem de tazeliği ile puro, çok ayrı bir keyiftir. Yeni yılda puro içen kişilere hediye vermek için ya da kendinizi şımaratmak için en son tasarım ve birinci sınıf kalite ile üretilen, direkt olarak yurt dışından gelen puro çakmaklarını tercih edebilirsiniz. Puro çakmakları, bu alanda uzman olan markalar tarafından üretiliyor ve servis ediliyor. Kredi kartlarından ya da diğer ödeme yöntemlerinin kolaylıklarından da yararlanarak anında ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Puro Çakmakları Modelleri Nelerdir?

Puro çakmakları, aksesuarlar içerisinde yer alan önemli parçalardan biridir. Honest Yaldız Torch Alevli Puro çakmağı başta olmak üzere yine aynı marka olan Honest Mat Gri Kaplama Torch Alevli Puro Çakmağı ya da Honest Yaldız Kaplama Torch Alevli Puro çakmağı gibi modeleri alabilirsiniz. Bu markanın yanı sıra Vertigo markasından da yararlanma şansınız var. Bu çakmakların ortalama fiyatları ise 100 TL ile 200 TL arasında ortalama olarak değişiyor. Çakmaklar hakkında bilgi sahibi olmak için de bu temada satışlar yapan sitelere giriş yapmalısınız.

Neden Puro Çakmağı?

Bilindiği gibi puro, klasik tütün ürünleri olan sigalardan çok daha farklı bir mekanizmaya sahiptir. Purolar özel olarak üretilir ve katmanlar halinde servis edilir. İçerisinde yer alan tütünün yapısı ve özellikleri de birbirinden farklıdır. Dolayısıyla fiyat bakımından da kullanım bakımından da yine kendi farkını ortaya koyar. Puro çakmağı, puronun tek seferde yanmasını sağlar. Çünkü bu çakmaktan daha güçlü bir alev çıkar. Sonrasında ise bu alevler, sizlerin tek hamlede puronuzu yakmanızı sağlamaktadır.

Puro Çakmaklarının Teslimi

İnternet sitesinden aldığınız çakmaklar kendi özel kutusunda teslim edilir. Sonrasında ise garanti ve diğer kullanma kılavuzlarını da burada görebilir ve kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ