Web sitemize hoşgeldiniz.

En Çok Tercih Edilen 5 Puro Küllük Modeli

Puro kullanıcılarının en önemli aksesuarlarından olan puro kılıflarından sonra puro küllükleri farklı modelleri ile üretiliyor. Kullanım açısından oldukça gelişmiş olan bu ürünler puro kullanıcılarını rahat ettirmek adına hem elde taşınabilecek boyutlarda hem de evlerde ve ya diğer yaşam alanlarında kullanılabilecek şekillerde üretilebiliyor. Puro küllük modelleri incelendiğinde sizde karşınıza çıkma ihtimali en yüksek olan 5 marka ve 5 farklı çeşidi gözünüze kestirebilirsiniz. Küllük denince akla hem uygun fiyatı hem de kullanım açısından sunduğu özellikler dikkate alındığında en çok tercih edilen 5 puro küllük modeli olarak şunlar geliyor…

  • Paşabahçe Puro Küllük

Yıllardır cam ürünler üreten markalardan biri olan Paşabahçe küllük alanında da adından söz ettirecek ürünler hazırlamaya devam ediyor. Paşabahçe puro küllük modelleri genellikle camdan üretildiği gibi genişlikleri ve modelleri de değişebiliyor. Fiyat olarak da gayet uygun. Kalın olması ve puro küllüğü konusunda estetik bir duruş sergilemesi nedeniyle bu markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz.

  • Cohiba Puro Küllük

Cohiba son zamanlarda küllük alanında kendini geliştiren ve puro konusunda öne çıkan markalardan biri oluyor. Metalik olarak puro küllüğü almak istediğinizde bu markanın ürünlerini tercih edebileceğiniz gibi farklı renk tonlarını da bu markadan alabilirsiniz. En çok tercih edilen 5 puro küllük modeli içerisinde yuvarlak ve sarı detayları olan cohiba markası bulunuyor.

  • Mat For Home Puro Küllük

Mermer küllük denemek isteyenler için alınabilecek puro küllüğü markalarından biri olan Mat For Home, kalitesi ile kendini belli ediyor. Bu küllükler genellikle uzun dikdörtgen ve geniş şekilde olduğu gibi kullanım açısından da oldukça kolaylık sunuyor. Bu markanın ürünleri kolay kolay hasar almaması ile bilindiğinden dolayı tercih etmenizi öneririm.

  • Pierre Cardin Humidor Puro Küllüğü

En kaliteli markalardan biri olan Pierre Cardin farkını ortaya koymaya devam ediyor. Özellikle puro saklama konusunda öne çıkan Humidor ürünlerini bu markadan alabilirsiniz. Ahşap, metalik ve diğer malzemelerden üretilen bu küllükleri alarak uzun ömürlü bir şekilde kullanabilirsiniz.

  • Dermes Seramik Puro Küllük

En çok tercih edilen 5 puro küllük modeli içerisinde seramik ve üzeri özel işçilikle hazırlanan bir model isterseniz Dermes markasını tercih edebilirsiniz. Üzerindeki altın yaldızlı işlemeler sayesinde hem zengin görüntü kazanabilir hem de klasikten geleneksel tarza geçişi yaşayabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ