Web sitemize hoşgeldiniz.

En Çok Tercih Edilen 5 Puro Delici Modeli

Ülkemizde tütün içerikli birçok zevk verici maddenin kullanılmasına rağmen puro hak ettiği yeri edinemedi. Aslına bakarsanız hiçte tutulmadı. Hâlbuki ülkemizin bazı bölgelerinde iklim ve toprak yapısı gereği tütün yetiştiriciliği yapılmaktadır. Gayet kaliteli ve verimli tütün hasat edilmektedir. Ama bu tütün puro yapımına uygun değildir. Bu yüzden sanıyorum kullanımı da çok yayılmamıştır. Küba puro yapımının başkenti durumundadır. Puro içimi ve kullanımı gereği sigarayla alakası olmayan bir maddedir. Puro bağımlılık yapmayan zevk ve tat vericidir. Bu yüzden puronun verdiği duman ağız içinde gezdirilerek dışarı verilir. O tada ve zevke varmak önemlidir. Sigara kadar yayılamamasının bir diğer sebebi de oldukça pahalı ve lüks olmasıdır. Bir paket sigara fiyatına 1 tane puro almak zordur.

Puroların farklı çeşitlerde olanları var. Yani kullanım için hazırlanmış delinmeye gerek olmayan. Bir de hazırlanmayan purolar var onlar için puro delicilere ihtiyacımız vardır. Puro deliciler içim kısmına doğru incelmeyen arkası kapalı purolarda çekim kısmı oluşturmak için delmeye yarar. Bunun dışında kullanımı olmadığından sadece puro kullanıcıları tercih eder. Çok gerekli bir malzeme olduğunu söyleyemeyiz ancak rutin şekilde puro kullanıcıları için bulundurmak ve kullanmak mantıklıdır. Ayrıca puro kullanıcılarına hediye etmek için mantıklı ve zevkli puro delici çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden tercih edilebilir güzel hoş bir hediye seçimi olacaktır.

En çok tercih edilen ilk 5 puro delici modelini size aktarayım; sikarlan puro delici, cohiba anahtarlıklı puro delici, passatore çelik puro delici, key yeşil puro delici ve colibri puro delici metalik siyah hediye için ya da kullanım için harika modellerdir. Hem hediye olarak şık tasarımları ile puro sever arkadaşınıza ya da sevgilinize verebilirsiniz. Hem de kendi kullanımınız için yanınızdan ayırmayacağınız göz alıcı renk ve tarzlarıyla kullanırken zevk alacaksınız. Ayrıca 50 TL ile 200 TL arsında fiyatlarda satıldığı için uçuk meblağalar ödemden sahip olabilirsiniz. Bu puro deliciler aksesuar olarak çok şık ve havalı durmakta ve karşıdakini kolayca etkilemektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ