Web sitemize hoşgeldiniz.

En Çok Tercih Edilen 5 Puro Çakmak Modeli

Puronun sigaradan farkı alın damarlı kâğıtlarıyla, dumanının ve kokusunun ağır olmasıdır. Herkes tarafından tercih edilmeyen puro deyim yerindeyse keyif işidir. Puro diğer sigaralardan her anlamda farklı olan puro kullanılan çakmaklarıyla da farkını ortaya koymaktadır. Puro dumanıyla ve ağır rahatsız edici kokusuyla kalabalık ortamlarda içilmesi tavsiye edilmemektedir. Puro içmek için deliciye ihtiyaç olduğu gibi özel çakmağına ihtiyaç vardır. Puro içiyorsunuz ve çakmağını bulamıyor musunuz? O zaman size en çok tercih edilen 5 puro çakmak modeli birbirinden şık ve estetik tasarımlarıyla yardımcı olalım.

  • Lubinski Pürmüz Alevli Siyah Erkek- Bayan Puro Çakmağı

Siz de mi purodan başka tütün ürününü içemeyenlerdensiniz ve bir türlü istediğiniz çakmağı bulamıyor musunuz? O zaman tam da zevkinize hitap edecek Lubinski Pürmüz Alevli Siyah Erkek- Bayan Puro Çakmağı siz puro severler için erkek kadın farkı olmadan kullanabileceğiniz en güzel tasarımıyla ve en uygun fiyatıyla sıfır olarak karşınızdadır. Lubinski Pürmüz Alevli Siyah Erkek- Bayan Puro Çakmağı % 50 indirimiyle sadece 105 TL’ dir.

  • Lubinski Asimetrik 2 Pürmüz Alevli Delicili Puro Çakmağı

Puro severlerin tam da istediği gibi puro çakmağıyla karşınızdayız. Son zamanlarda satışı en fazla olan bu ürün puro içenlerin aklındakini karşılarına çıkardı. Puroyu içebilmek için deliciye gerek kalmadı. Hem Delicili hem de Pürmüz alevli bu çakmak sadece 132 TL ile sizlerin satışına sunulmuştur. Siz de tercih edin puronuzun tadını çıkarın.

  • Maserati 3 Pürmüz Alevli Gri Puro Çakmağı

Ağır ve gösterişli aynı zamanda da en çok tercih edilen puro çakmağı mı olsun istiyorsunuz? O zaman aradığınız adrese geldiniz. Estetik ve şık tasarım olan bu ürün sadece 180 TL olarak sizlere hizmet vermektedir.

  • Sarome Siyah Spiral Alev Puro Delicili Puro Çakmağı

Hem puro Delicili hem de hafifliğiyle her an yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün siz puro severlerin her anlamda zevkine hitap etmektedir. 237 TL olan bu ürün puro içen herkesin en çok tercih çakmak modeli arasındadır.

  • Sarome Tek Alevli Beyaz Puro Çakmağı

Tercih edilen puro çakmak modeli arasında bulunan bu ürün sadece 170 TL olarak siparişe hazırdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ