Web sitemize hoşgeldiniz.

Doğru Şekilde Puro İçmek İçin Öneriler

24 Aralık 2017

 

Puro içimi aslında dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir durumdur. Baştan günümüzde artık seyyar satıcılarda veya bakkallarda dahi bulunan puroları çok rahatlıkla alıp yakıp içebilirsiniz.

Ancak aslında puro içmek hassas bir durumdur ve başka bir dikkat istemektedir. Bu konuda şimdi bu yazımızda sizlere daha net bir şekilde bilgi vereceğiz ve sizler de aslında purodan da daha iyi keyif alabilirsiniz. Nasıl puro içebilirsiniz? Bu konuda daha net bir şekilde bilgi almış olacaksınız.

Puro Nasıl İçilir?

Bu içimin de öncelikli olarak bilinmesi gerekir ki, kesinlikle ciğerlerinize çekmemeniz, gerekir. Purolar özellikle yeni başlayanlar için, asıl önemli olan şey, puronun ağızda durması ve ağızdan dışarı verilmesidir.

İlerleyen seviyelerde sizler de burnunuzdan da dışarı verebilirsiniz. Ancak yüksek miktarda nikotin içerdiği için, ciğerlerinize çekilmemesi gerekir. Burada asıl önemli olan nokta, dil altı kısmında bulunan tükürük bezleri tarafından satın alınması ve bu aroma tadı ile sizler de işlemlerinizin gerçekleştirilmesi olacaktır.

Puro Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Puro kullanırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Ancak burada en önemli noktaların başında hiç kuşku yok ki, kullanmış olduğunuz tütün ve aynı zamanda kullanmış olduğunuz aksesuarlar gelmektedir.

Puro aksesuarları gerçekten de önemli bir noktada bulunmaktadır. Kullandığımız makas, çakmak, nemlendirici gibi bir çok ürün aslında buradan almış olduğunuz keyfin daha yukarı çıkmasını sağlayacaktır.

Bu yüzden dolayı da bu tarz şeyleri de tercih etmek ve bu şekilde komplike bir biçimde kullanmak sizler için daha olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Puro Aksesuarları Ne Kadar Önemlidir?

Az önce de söylediğimiz gibi, puro aksesuarları çok önemlidir ve sizlerin almış olduğunuz keyfin daha yukarı çıkması sağlamaktadır. Çok rahat bir şekilde sizler de bunları bulabiliyorsunuz. Artık günümüzde internet sitelerinde satılan bu tip ürünlere ulaşabilirsiniz. Böylece işlemlerinizi de çok rahat bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca, şunu da bilmek gerekir ki, gerçekten de çok güzel şekilde sunulmuş olması da ön plana çıkarmaktadır. Böylece sizler de istediğiniz ürünü bulma şansınız bulunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ