Web sitemize hoşgeldiniz.

Doğru Puro Nasıl Seçilir? Nasıl İçilir?

29 Aralık 2017

Doğru puro ile ilgili olarak şunu söylemek gerekir ki, sizler için doğru olan puro bir başkası için yanlış olabilir. Yani buradaki asıl önemli olan şey, tat ve aroma ise, bu durumda herkes aynı purodan hoşlanmayabilir.

Bu yüzden dolayı da şu anda sizlere net bir bilgi vermemiz yanlış olabilecektir. Belirli bir puro kullanıcısı, özellikle Küba havana purosu ararken, bazıları Dominik purosunu daha çok beğenmektedir.

Bulunduğu yer ve üretildiği ülkeye göre bile değişiklik gösterebilir. Bu yüzden dolayı da asıl görevli olarak ve sürücülerin aradığınız tattır. Sizler de nasıl bir tat arıyorsanız, buna göre bir karar verebilirsiniz. Burada az önce de dediğimiz gibi birçok farklılık ön plana çıkmaktadır ve sizler de bu farklılıklara göre hareket etmektesiniz.

Doğru Puro Nasıl İçilir?

Puro içimi ile alakalı olarak elbette ki söylenmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Eğer purodan en maksimize tadı almak istiyorsanız, elma yiyebilirsiniz. Yani puro içmeye başlamadan önce, birkaç dilim elma yemek, ağzımızdaki kadın tam anlamıyla değişmesi ve purodan almış olduğunuz tadın daha yukarı çıkmasını sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse, baharatlı bir et yedikten sonra, puro geçtiğiniz takdirde, ağzınızın içerisinde tat denir ve dil altındaki tükürük bezleri tam anlamıyla, bu aramayı vermeyecektir. Bu yüzden dolayı da, bu konuda böyle bir nüans bulunmaktadır.

Puro Aksesuarları Nelerdir? Neden Önemlidir?

Puro aksesuarları sizlerin puroyu daha rahat bir şekilde kullanmanız ve aynı zamanda içimden en yüksek seviyede geri dönüş almanız için çok önemlidir. Bunların arasından makas, çakmak, delici gibi birçok farklılık bulunmaktadır.

Nemlendirici gerçekten de çok önemlidir. Çünkü puronun daha uzun süre kalmasını ve daha yaş bir şekilde bulunmasını sağlar. Bu da almış olduğunuz keyif arttıracaktır. Makas kesinlikle kendinize göre bir makas tercih etmeniz gerekir ve buna göre gereken kesimi yapmanız gerekir. Çünkü almış olduğunuz tadı biraz da buradaki büyüklük dengesi ile alırsınız. Bu yüzden dolayı, bu tarz şeylere dikkat etmek gerekir.

Puro İle İlgili Olarak Her Şey Nereden Bulunur?

Puro ile ilgili olarak gerek puro alımı, gerekse puro aksesuarları konusunda günümüzde artık internet sitelerinde birçok seçenek sizlere sunulmaktadır. Sizler de çok rahatlıkla internet üzerinden, istediğiniz gibi bir ürün tercih edebiliyorsunuz.

Ancak puro ile ilgili olarak şunu da söylemek gerekir ki, yurtdışı siteleri dahil birçok yerde maalesef ki sahte puroları denk gelemiyoruz. Bu yüzden dolayı özellikle puro alırken, üzerindeki bandrolünü kontrol edilmesi ve güvenilir yerlerden alınması sizler için daha doğru sonuçlar doğuracaktır. Sizler de bu konulara dikkat ederseniz, hiçbir sıkıntı olmadan çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ