Web sitemize hoşgeldiniz.

Com.Android.Systemui İşlemi Durduruldu Hatası Hakkında Bilgi

21 Ağustos 2018

Com. Android.systemui hatası, android telefonlarda sıkça karşılaşılan hatalardan biridir. En fazla Samsung’ta karşılaşılan bu com. Android systemui işlemi durduruldu hatası, tüm adroid işletim sistemlerinde görülmektedir. Bu hata sonucunda telefon arama yapmaya ve diğer işlemlere karşı kilitleniyor ve işlem yapamaz hale geliyor. Bu soruna karşı format atılması veya sistem geri yükleme işlemleri, fabrika ayarları gibi çareler maalesef fayda vermemektedir. Bu duruma genellikle ya virüsler sebep olur ya da güncelleme uygulamaları üst üste birikmesiyle işletim sisteminde bir tıkanıklık yaşaması sonucu olur.

CM Security Antivirüs Uygulaması İle Com. Android. Systemui İşlemi Durduruldu Sorununu Gidermek

CM security android virüs programı içeriği sayesinde işletim sistemindeki işlem durduruldu sorunu giderilebilir. Bu işlem için CM security android virüs programının telefona yüklenmesi gerekmektedir.

Com. Android Systemui Hatasını Google İle Çözmek

Google güncellenmesi kaldırıldığında bu sistem hatası da ortadan kaldırılabilir. Bu işlemi yapmak için Google Play Store’den uygulamaların sekmesine gelmek ve tüm güncelleme seçeneklerini kaldırmak gerekmektedir. Com. Android, systemui hatası bu şekilde çözüme ulaşmış olacaktır.

Adroid Sistem Yanıt Vermiyor Hatasını Nasıl Çözülür?

Android siteminde sistem yanıt vermiyor hatası sıklıkla karşılaşılan problemlerdendir. Ve genellikle sonradan entegre olan uygulamaların android sisteme adapte olamamasından kaynaklanır.

Bu sorunun çözümü için telefonun sıfırlanması yani fabrika ayarlarına döndürmek işe yarayabilir. Tabi ki öncesinde mutlaka telefon içindeki kişisel bilgilerinizi yedeklemeniz gerekecektir. Eğer ki telefonu sıfırlamak istemezseniz bu sorunun oluştuğu süreden beri yüklenen uygulamaları kaldırmanız gerekecektir. Bu sayede sorun da çözülmüş olur. Çoğu kez bu tür sorunlar sisteme entegre olarak çalışan anti virüs veya telefon bakım gibi uygulamalar sebebiyle olmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ