Web sitemize hoşgeldiniz.

Colibri Puro Delici Alınır mı?

Puro içinde yaprak tütün ya da yaprak tütün parçaları olan yine yaprak tütüne sarılı bir çeşit sigaradır.  Sert oluşu sebebiyle Türkiye’de çok fazla puro kültürü yoktur. Ancak yine de sevenler için bir çok aksesuarı Türkiye içinde satışa sunulmaktadır. Ağızda bıraktığı ağır tat ve uzun süre içim sağlaması sebebiyle bazıları puronun sevdalısıdır. Tabi puronun sevdalıları da aksesuarlarını satın alma konusunda oldukça dikkatliler. Genelde internet üzerinden puro aksesuarları satılıyor. Çok fazla puro aksesuarları satan normal bayiler yok. Bu yüzden de internetten alırken biraz daha tereddüt yaşanıyor. Özellikle puro makasları ve puro delicileri konusunda gerçekten keskin ve sağlam oldularını anlamak oldukça zor ve can sıkıcı bir durum.

PURO DELİCİLER İNTERNETTEN SATIN ALINABİLİR Mİ?

İnternet bir çok alanda markete sahip olan büyük bir alışveriş merkezidir. Her türlü ürünü tek bir tıkla bulabildiğimiz internet siteleri sayesinde puro ve puro aksesuarlarını da kolay ve hızlı bir şekilde bulabiliriz. Ancak tabi dokunarak alınmadığı için internetten alınan puro aksesuarları sevenleri için biraz stresli bir durum oluşturuyor. Çünkü alınan puro delici ya dapuro makaslarının keskinliği ve dayanıklılığı konusu puro severler için oldukça önemli bir konu. Ancak yine de çok ucuza kaçmadan ve özelliklerini iyi araştırmak internetten yapılan alışverişi kolaylaştırabilir. Özellikle yapıldığı metalin markasını araştırırsanız aldığınız puro delici ya da puro makasının ömrünü kendiniz az çok hesaplayabilirsiniz. Aynı zamanda size bir tüyo olarak puro delici ya da puro makası alırken Alman markalı metallerin kullanıldığı aksesuarlardan alırsanız daha uzun süreli kullanabilirsiniz.

PURO DELİCİNİN DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI SAĞLANABİLİR Mİ?

Puro deliciler puroda olan sert ya da tam dapıtılmamış tütünün dağıtılması işlemi için kullanılan aksesuarlardandır. Puro aksesuarları satan mağazalar çok bulunmadığı için genelde internet üzerinden alışveriş yapılıyor. İnternetten alınan puro delici ya da puro makasları zadece puro üzerhnde kullanılmalıdır. puro makasını ya da puro delicisini puro dışında bir şey delmek ya da kesmek için kullanmanız metalin keskinliğini azaltır. Bu da ömrünü azaltacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ