Web sitemize hoşgeldiniz.

Aydem’de Kredi Kartıyla Elektrik Faturası Ödeme

24 Ağustos 2018

2008 yılında Bereket enerji Grubu’nun bir iştiraki olarak kurulan ve Aydın, Denizli ve Muğla illerinde elektrik hizmeti veren Aydem, 1.77 milyona ulaşana müşterilerine en avantajlı fiyatlarla kaliteli ve sürekli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim sağlamak amacıyla hizmet veren firma, fatura ödeme alanında da sürekli güncellemeler yapmaktadır. 2013 yılında bünyesine İzmir ve Manisa illerinde hizmet veren Gediz Elektrik’in katılmasıyla da elektrik faturası ödeme Aydem noktalarında daha gelişmiş hizmetler aracılığıyla sunulmaktadır.

2013 yılında İzmir ve Manisa’nın bünyesine katılmasıyla 4.7 milyon müşteri ağına sahip olan Aydem, elektrik faturaları resmi internet adresi üzerinden kredi kartıyla ödenmesini mümkün hale getirmiştir. Gelişmiş resmi internet sitesi üzerinden elektrik faturaları kredi kartıyla ödenebildiği gibi abonelik işlemleri de online olarak yapılabilir.

Aydem Elektrik Faturası Kredi Kartıyla Nasıl Ödenir?

Her geçen gün farklı yeniliklerle hizmet veren Aydem, hizmetlerine bir yenisini ekleyerek elektrik faturalarının kredi kartı ile ödenmesini sağlamaya başlamıştır. Denizli, Aydın ve Muğla illerindeki müşteriler, ödenmemiş geçmiş dönem ya da güncel dönem elektrik faturalarını Aydem’in internet sitesi üzerinden kredi kartıyla ödeyebilirler. Elektrik faturası ödeme Aydem internet sitesi üzerinde kredi kartıyla yapılmak istendiğinde, 2 ya da 9 aya varan taksitlendirme imkanından da yararlanılabilmektedir.

Akbank’ın Axess Card, Denizbank’ın Bonus Card, İş Bankası Maximum Card, Garanti Bankası’nın Bonus Card ve Yapı ve Kredi Bankası’nın World Card ürünleri ile yapılan elektrik faturası ödemelerinde henüz tek çekim imkanı sunulmamaktadır. Kredi kartıyla yapılan fatura ödemelerinde doğabilecek vade farkı, bankalar tarafından belirlenmekte ve bir sonraki ekstre döneminde müşteriye yansıtılmaktadır.

Aydem Elektrik Faturası Başka Hangi Yollarla Ödenir?

Aydem üzerinden elektrik hizmeti alan kişiler elektrik faturalarını online fatura ödeme hizmeti veren siteler aracılığıyla da ödeyebilirler. Efaturaode.net, gazelektrik.com gibi online fatura ödeme siteleri ile birlikte anlaşmalı bankaların ATM’leri, internet siteleri ya da mobil bankacılık uygulamaları aracılığıyla da Aydem elektrik faturası ödeme işlemleri birkaç dakika içinde gerçekleştirilebilir. Ayrıca bankalara otomatik ödeme talimatı verilerek son ödeme tarih geciktirilmeden fatura ödeme işlemleri yapılabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ